Urology & Continence Care

Banner

خدمات كلوپلاست

آرامش بيمار، آسايش خانواده

Tip Print Share خدمات

ارتقاء کیفیت زندگی افراد نیازمند به ارائه خدمات پزشکی جزء اصلیترین اهداف کلوپلاست از بدو تاسیس تا کنون بوده است، بگونه ‏ای که کلوپلاست آسان کردن زندگی برای این دسته از انسان ‏ها را رسالت خود تعریف کرده است.

با چنین رویکرد و نگاهی کلوپلاست ایران دامنه گسترده و متنوعی از خدمات برای استومیت ‏های ایرانی و بیماران دچار زخم را ارائه می‏دهد که شامل انواع خدمات مشاوره‎ای و آموزشی، خدمات بالینی، و تلاش برای تامین مداوم و بدون وقفه محصولات مورد نیاز این افراد است.

کلوپلاست ایران امیدوار است با تلاش بی‏وقفه در این عرصه بتواند رسالت و ماموریت خود را به نحو احسن انجام دهد. 

لیست خدمات کلوپلاست:

کلوپلاست گسترۀ وسیعی از محصولات را جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف مشتریانش در اختیار شما قرار می‌دهد. در اين صفحه می ‌توانید از طریق لینک‌های مشخص شده، جزئیات مربوط به محصولات کلوپلاست در زمینه‌های مختلف را پیدا کنید.

محصولات مراقبت از استومی کلوپلاست جهت برآورده کردن نیاز‌های شخصی استومیت هم در بیمارستان و هم در زندگی روزمره طراحی می‌شوند.

براي خريد محصولات اينجا كليك كنيد

 

آموزش یکی از ارکان اصلی کار ما است و ما در کلوپلاست آن را مقدم بر عرضه و مصرف محصولات می‏دانیم. از این رو علاوه بر برنامه‏ های جاری و همیشگی ما نظیر برگزاری سمینارهای آموزشی در مراکز درمانی یا توزیع انتشارات آموزشی در بین کادر درمانی، این بخش از سایت را نیز به این موضوع اختصاص داده ‏ایم.

در قسمت منابع آموزشی کلیه انتشارات آموزشی کلوپلاست بصورت فایل pdf در اختیار شما است، تا آن‏ها را روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

همچنین در قسمت مستندات بالینی مجموعه ‏ای از موارد بالینی درمان زخم در قالب تصویر و تشریح برای مطالعه و بررسی شما قرار دارد. با دریافت عکس ‏ها و توضیحات موارد درمان شده توسط شما و همکارانتان، به ‏طور مستمر به این مجموعه افزوده می‏ گردد.

 


 

 

اطلاعات تماس

واحد فروش:

تلفن: 64844- 021

 

واحد علمي – ماركتينگ:

تلفن: 64844-021

 

اطلاعات تماس

021-64844