خدمات درمان در منزل

Tip Print Share

درصد بالایی از بیماران دچار انواع زخم، خصوصا زخم بستر، در منازل و یا مراکز نگهداری سالمندان، بیماران مزمن و مراکز مشابه بستری هستند؛ درمان اینگونه بیماران عموما یکی از مشکلات بزرگ خانواده‏ ها و کادر پرستاری می‎باشد. از سوی دیگر استومیت‎ها، خصوصا در ماه‎های اول پس از جراحی، دست به گریبان مسائل مختلفی هستند که حضور درمانگران و مشاوران با تجربه و آموزش دیده می‏تواند کمک چشمگیری به این افراد نماید.

گروه بالینی کلوپلاست متشکل از کارشناسان متخصص و باتجربه، بیمار شما را در هر کجای تهران که باشد، چه منزل و چه بیمارستان، ویزیت کرده و درمان وی را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‏کنند.

 

·         چرا گروه بالینی کلوپلاست بهترین انتخاب برای شما و بیمارتان است؟

به سه دلیل مهم:

1.      تخصص و تجربه:

کادر حرفه ‏ای گروه بالینی کلوپلاست برگزیده‏ای از پرستاران با تجربه ‏ای هستند که دوره ‏های مختلف آموزشی زخم و استومی را گذرانده ‏اند و طی چندین سال تجربه متمرکز روی درمان زخم‏ های مزمن و مراقبت از استومی، صدها بیمار را درمان کرده ‏اند.

 

2.      خدمات متفاوت:

مراقبت از زخم تنها انجام پانسمان نیست. ارزیابی زخم و ارزیابی شرایط خود بیمار اولین مرحله است که در آن باید کلیه عوامل موثر در نظر گرفته ‏شوند. اقدامات بعدی از آن نتیجه ‏گیری می‏گردد. تمام جزئیات این فرآیند باید مستند و مکتوب شوند و در هر مرحله از درمان کنترل و بازنگری شوند.

استومیت‏ ها نیز در طول ماه‎های اول پس از عمل جراحی با طیف وسیعی از مسائل جسمی و بالینی، روحی-روانی، خانوادگی، و اجتماعی مواجه می‎شوند که حضور یک کارشناس آگاه و با تجربه می‏تواند کمک شایان و تعیین کننده‎ای به استومیت و اطرافیان وی بنماید.

گروه بالینی کلوپلاست برای هر بیمار و در هر ویزیت، کلیه این اقدامات را بر اساس روش‏های استاندارد انجام می‏دهد و نسبت به مراقبت از زخم و استومی بیمار شما، رویکردی حرفه ‏ای و متفاوت از روال معمول و متداول دارد.

 

3.      اعتبار و سابقه:

در طی ده سال گذشته از جانب شما و هزاران پزشک و پرستار دیگر، اعتمادی قوی نسبت به نام کلوپلاست و کامفیل حاصل شده است. این اعتماد و اطمینان به آسانی به دست نیامده است و خود بزرگترین اعتبار برای گروه کلوپلاست است تا از این پس دستیار بالینی شما در درمان زخم و مراقبت از استومی بیماران‏تان باشد.

درمان زخم و مراقبت از استومی نیاز به تخصص و تجربه دارد و بدون شک گروه کلوپلاست که سالها ارائه دهنده خدمات علمی و آموزشی این موضوعات بوده‏اند، خود بهترین گزینه برای ارائه خدمات بالینی آنها هستند.

 

·         چگونه بیماران را به گروه بالینی کلوپلاست ارجاع دهیم؟

به راحتی با تلفن پنج رقمی 64844 یا همراه 48 648 37 0939 تماس بگیرید و مشخصات بیمار خود  را اعلام کنید. پذیرش بیمارتان کمتر از یک دقیقه وقت شما را می‏گیرد.

 

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

021-64844