Urology & Continence Care

Banner

كلوپلاست ايران

پيشرو در ارائه آموزش و مشاوره

Tip Print Share كارگاههاي آموزشي

اگر شما به عنوان یک پرستار یا پزشک گه گاه با بیمارانی سروکار دارید که دچار زخم هستند، یا اگر بنا به مسئولیت شغلی‏ تان، به هر شکل مراقبت از زخم را مرتبط با کار خود می‏ بینید، کارگاه‏ های آموزشی کلوپلاست فرصتی‏ است تا با حضور در آن دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

در این کارگاه‏ ها شما در یک جمع حرفه ‏ای و محیط آموزشی طی دو روز کامل موضوعات متنوعی را فرامی ‏گیرید، که در مجموع دوره‏ ای کاربردی  از مباحث پایه مراقبت از زخم را تشکیل می‏دهند.

·         کارگاه‏ های کلوپلاست چه وقت و کجا برگزار می‏ شوند؟

کارگاه ‏ها به دفعات در طول سال برگزار ‏می ‏شوند. در تقویم آموزشی ما تاریخ کارگاه‏ ها مشخص شده است. با این وجود به دلیل تغییرات پیش ‏بینی نشده، بهتر است ضمن تماس با تلفن: 64849 از قطعی شدن زمان هر نوبت کارگاه اطمینان حاصل نمایید.  

محل برگزاری کارگاه سالن کنفرانس شرکت ابد است. نشانی : تهران- خیابان فلسطین- خیابان بزرگمهر- نبش سرپرست- شماره 33

·         ساعات شروع و خاتمه کارگاه چه زمانی است؟

کارگاه طی دو روز متوالی از ساعت 8 صبح الی 4 بعدازظهر برگزار می‏شود.

آیا شرکت در این کارگاه‏ ها برای عموم آزاد است؟

کلیه دست ‏اندرکاران زخم و کادر درمانی می‏ توانند در این کارگاه‏ ها ثبت ‏نام و شرکت کنند. ثبت ‏نام کنندگان باید از طریق دفاتر پرستاری مراکز درمانی یا نمایندگان علمی کلوپلاست معرفی شوند. با توجه به تعداد متقاضیان، سهمیه‏ ای که برای مراکز درمانی مختلف در نظر گرفته می ‏شود و محدودیت فضا، تلاش می ‏شود تا ثبت‏ نام هر متقاضی برای همان نوبتی که درخواست می‏ کند، تائید گردد.

·         هزینه ثبت‏ نام در‏ کارگاه چقدر است؟

هزینه ثبت‏ نام هر دوره 280،000 ریال است، که بصورت نقدی در زمان پذیرش قبل از تسویه می ‏گردد. افرادی که به طور رسمی توسط دفاتر پرستاری مراکز درمانی یا سازمان‏ ها و اشخاص طرف قرارداد شرکت ابد معرفی شوند، از پرداخت شهریه معاف خواهند بود.

·         آیا به شرکت‏ کنندگان گواهی داده خواهد شد و کارگاه نمره بازآموزی دارد؟

در پایان دوره به شرکت‏ کنندگان گواهی گذراندن دوره آموزشی داده خواهد شد. این دوره امتیاز بازآموزی رسمی ندارد. با این وجود اغلب مراکز درمانی بر اساس روال سازمانی خود برای شرکت‏ کنندگانی که با معرفی ایشان این دوره را می‏ گذرانند، امتیازات خاصی در نظر می‏ گیرند.

 

 

 

کلوپلاست گسترۀ وسیعی از محصولات را جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف مشتریانش در اختیار شما قرار می‌دهد. در اين صفحه می ‌توانید از طریق لینک‌های مشخص شده، جزئیات مربوط به محصولات کلوپلاست در زمینه‌های مختلف را پیدا کنید.

محصولات مراقبت از استومی کلوپلاست جهت برآورده کردن نیاز‌های شخصی استومیت هم در بیمارستان و هم در زندگی روزمره طراحی می‌شوند.

براي خريد محصولات اينجا كليك كنيد

 

آموزش یکی از ارکان اصلی کار ما است و ما در کلوپلاست آن را مقدم بر عرضه و مصرف محصولات می‏دانیم. از این رو علاوه بر برنامه‏ های جاری و همیشگی ما نظیر برگزاری سمینارهای آموزشی در مراکز درمانی یا توزیع انتشارات آموزشی در بین کادر درمانی، این بخش از سایت را نیز به این موضوع اختصاص داده ‏ایم.

در قسمت منابع آموزشی کلیه انتشارات آموزشی کلوپلاست بصورت فایل pdf در اختیار شما است، تا آن‏ها را روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

همچنین در قسمت مستندات بالینی مجموعه ‏ای از موارد بالینی درمان زخم در قالب تصویر و تشریح برای مطالعه و بررسی شما قرار دارد. با دریافت عکس ‏ها و توضیحات موارد درمان شده توسط شما و همکارانتان، به ‏طور مستمر به این مجموعه افزوده می‏ گردد.

 


 

 

اطلاعات تماس

واحد فروش:

تلفن: 64844- 021

 

واحد علمي – ماركتينگ:

تلفن: 64844-021

 

اطلاعات تماس

021-64844